LUNA (padá hvězda!)

17. srpna 2017 v 18:47 | Krushie |  Luna

Předem se hodně omlouvám, že teď nebyly články, ale nestíhala jsem to. Teď už doufám budou vycházet pravidelněji!

Čtvrtek 14. srpna
Milý deníčku,
dneska jsme si volali s Nikkem. Pozval mě na večer do kina na nějaký nový film "Piráti z karibiku". Netuším, co by to mohlo být, ale už se moc těším! S Nikkem bych šla klidně i na to nejnudnější představení jen proto, že bych byla s ním. Počkej chvíli, volá mě máma, že mi prý vystydne ovesná kaše.
Jo, takže kde jsme to skončili? Takže jak říkám, šla bych s ním prostě kamkoliv.
Po obědě se ještě musím stavit za Saikou, chtěla by mi představit svého nového kluka! Příjde mi, že Saika je chodící štěstí-neustále se jí něco daří, pořád se usmívá, nosí barevné oblečení, má barevné vlasy a někdy si dokonce dá do očí nějaké barevné kontaktní čočky (většinou totiž nosí průhledné, protože jí nesluší brýle)! Saika je prostě moje kamarádka, moje sestra a je prostě něco vellmi vzácného, co už nikde na světě nenajdeš, ani kdyby jsi chtěl sebevíc. A teď nevím proč, ale kdybych jí měla přiřadit ke kávě, vyberu si Latte. Protože je dobré a mám ho nejradši. Úplně nejradši.
Večer
Saičin kluk je super, jmenuje se Hiroshi a pochází až z Takikawy, to je na Hokkaidu. S rodiči se prý přestěhovali do Tokya teprve nedávno, ale se Saikou se seznámili na výměnném pobytu právě v Takikawě. Saika myslela, že už se nikdy neuvidí, ale před týdnem zjistila, že se přistěhovali sem. Jeho rodiče sem přijeli za prací, nebo tak něco.
A hádej co! Když jsem jim řekla, že jdeme s Nikkem do kina, řekli, že klidně půjdou taky! To bude super!
Pátek 15. srpna
Milý deníčku,
v kině to bylo super. Všichni jsme si sesedli vedle sebe-já vedle Saiky a Nikka, Saika vedle Hiroshiho. Saika na mě skoro celý film prskala popcorn. Ty jsme měli dva, protože nám dala prodavačka v bufetu nějakou slevu pro páry-XXXL kyblík za 250 jenů, za kterých bychom si koupili asi jen malé kafe.
Chci si ale Nikka udržet, takže se teď dva dny budu vymlouvat, že nemůžu a až zase potom s ním někam půjdu. Musí teď zjistit, že jeho kořist není tak lehké dostat a že mu teď utekla. Bude mu na mě totiž víc záležet. Pozval mě totiž do sushi baru u parku.
Výsledek obrázku pro sushi png
Sobota 16. srpna
Milý deníčku,
Dneska jsme šli se Saikou na aerobik, ať si to trochu obměníme. A hádej co! Potkali jsme tam Yoko, která se mi omlouvala, že s Takashim chodila jen proto, aby jsem začala žárlit. Vůbec jsem nechápala, proč vůbec chtěla abych žárlila, ale pak mi to sama řekla: "trávila jsi s ním daleko více času, než se mnou". Docela mě to zamrzelo, ale pak jsem vytáhla z kapsy polovinu srdcového magnetu, jehož druhou část měla Yoko. Přiložili jsme je k sobě: "kámošky? nejlepší!" Saika byla taky moc ráda, že se vše dalo do pořádku.
Najednou se mi však v hlavě mihla myšlenka. Ani ne na Yoko, ani na Nikka, ani na Saiku a už vůbec ne na Takashiho. Ale na jídlo. Jo, přesně tak, měla jsem děsnej hlad a tak jsem navrhla, "co kdyby jsme po cvičení zašli na pizzu"? Holky souhlasily, a tak se šlo.

Pro dnešní díl je to vše! Doufám, že se vám líbil.
PS.: A jestli jsi čestný člověk, prosím, nekopíruj moje dílo! Dala jsem si s tím fůru práce-musela jsem ho vymyslet, nakreslit obrázky a potom napsat tak, aby to dávalo smysl. PŘECE NECHCEŠ, ABY TĚ HRYZALO SVĚDOMÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama