LUNA (Jak to všechno začalo)

14. srpna 2017 v 19:50 | Krushie |  Luna
  • Jméno.....Luna Sailorová
  • Věk.....16 let
  • Bydliště.....Tokyo
  • Foto:

Sobota 9. srpna
Milý deníčku.
Dneska jsem v parku potkala Yoko a asi má přítele. Za ruce se drželi kolem hodiny a půl a divím se, že se jim nezačaly poti. Muselo by to být nechutný. Když se loučili, zahlédla jsem jeho tvář a div jsem nebouchla vzteky: Jo, správně-TAKASHI! Teď jsem na oba šíleně naštvaná, je to moje nejlepší kamarádka a s Takashim chodím já! Tobě by asi taky nebylo moc do smíchu, kdyby tě TVŮJ přítel podváděl s TVOU nejlepší kamarádkou! Okamžitě jsem po Yoko chtěla vysvětlení, ale ta na mě hned vyjela, "co si to dovoluješ", nebo "teď s ním jsem zas já"! Všichni tam na nás koukali jako na pytel blech-totální trapas! A to jsem jí ještě kupovala lístky na Electric Knights... Prostě do slova a do písmene s oběma končím!
Neděle 10. srpna
Dneska za mnou přišel Takashi s tím, že je mu to moooooc líto. A co jsem mu na to řekla já? Podělal jsi to. Teď nebudeš mít ani Yoko, ani mě a ani nikoho jiného. Vůbec se divím, že jsem mu na ty jeho fígle skočila, kolik holek už takhle oblafnul? Tři? Pět?? Nebo snad deset???
Vyhodila jsem ho s tím, ať si jde za Yoko, že s ním končím. Celý večer jsem probrečela. Nesnáším ho, nesnáším Yoko!!!
Pondělí 11. srpna
Dneska jsem probrečela skoro celý den. V parku jsem ale potkala Saiku, která mi zvedla náladu. Řekla mi, že jí její kluk taky podváděl a že v tom nejsem sama. Kolik času s ním promarnila ona, kolik já a tak. Kde jsme všude spolu byli, kde byli oni... Hodně se mi ulevilo. Saika je moje hodně dobrá kamarádka, která mi nikdy nešlapala do zelí. Známe se skoro deset let, a nikdy jsme se nepohádaly. Dalo by se říct, že jsme jako sestry. Nebyla na mě naštvaná ani když jsem jí představila Yoko, mou "nejlepší" kamarádku. S Yoko jsem se seznámila vlastně dva roky po tom, co se Saikou, takže se nedá říct, že bych se s Yoko vůbec neznala.
Každopádně doufám, že se mi bude Takashi vyhýbat obloukem a že už mě konečně nechá na pokoji. Kdyby nebyl taková bezcitná svině, mohl mít alespoň jednu z nás. A už asi nemusím psát, že ho tak šíleně nenávidím. Šíleně, šíleně nenávidím. Šíleně, šíleně.
Úterý 12. srpna
Milý deníčku,
ani neuvěříš, co se mi dneska stalo! Saika mě seznámila s nejúžasnějším klukem všech dob! Je vysoký asi metr osmdesát, má tmavé vlasy a modré oči. Z jeho krásy se mi snad zatajil dech, a jak je pozorný! Prostě ideál! Jmenuje se Nikko a je prostě šíleně úžasný!
Středa 13. srpna
Milý deníčku,
Hádej, koho jsem dneska potkala v kavárně! Ano, byl tam Nikko a nějací jeho kamarádi. Hned mě uviděl a pozdravil, dokonce se mě zeptal, jestli si nechci sednout k nim ke stolu. Představil mi jeho partu, potom jsem se představila já. Byli všichni moc sympatičtí, prostě kluci jaksepatří. Zdrželi jsme se tam mnohem déle, než jsem původně chtěla-ze dvaceti minut se stalo čtyřicet, ze čtyřiceti hodina a když jsme všichni odcházeli, byli jsme tam asi dvě hodiny! Až parta Nikka odešla, Chtěla jsem taky odejít, ale Nikko mě zastavil a dal mi své číslo. Povídali jsme si ještě asi pět minut a pak mě odprovodil domů. Asi ho vážně miluju!
Pro dnešní díl je to vše! Doufám, že se vám líbil a že se vám líbily obrázky. Zítra budu doufat, že bude druhý díl!
PS.: A jestli jsi čestný člověk, prosím, nekopíruj moje dílo! Dala jsem si s tím fůru práce-musela jsem ho vymyslet, nakreslit obrázky a potom napsat tak, aby to dávalo smysl. PŘECE NECHCEŠ, ABY TĚ HRYZALO SVĚDOMÍ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Valča ♥ Valča ♥ | 14. srpna 2017 v 20:14 | Reagovat

Wow, už se těšín na další díl, a ty obrázky jsou taky dobré! Fakt pecka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama