Srpen 2017

1. Den blogové výzvy

22. srpna 2017 v 18:35 | Krushie |  30-ti denní blogová výzva
Vítám vás u prvního článku blogové výzvy. Téma prvního dne je "TVŮJ SOUČASNÝ VZTAH". A jelikož já zrovna v žádném vztahu nejsem, píšu článek o tom

Jaké je to

Být single

30-ti denní blogová výzva

22. srpna 2017 v 10:04 | Krushie |  30-ti denní blogová výzva
Abych to trochu obměnila, rozhodla jsem se dát sem BLOGOVOU VÝZVU. Asi už víte jak to chodí: každý den sem dám článek s výzvou na určité téma. Našla jsem ji na tomto blogu, takže doufám, že se vám bude výzva líbit!

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěla být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlela o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítila nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses ráda podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektovala své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnila za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měla
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

Bude to těžký, ale budu se snažit, aby se články daly číst a aby byly zajímavé!
A jinak, připravila jsem pro vás dotazník, který si můžete vyplnit kdykoliv a kdekoliv!

LUNA-Blogová hra

18. srpna 2017 v 14:01 | Krushie |  Luna

Chtěla bych vám představit hru, která patří k tomuto blogu, respektive k deníčku "LUNA". Zahrát si ji můžete zdarma a bez registrace. Je to blogová hra, na grafice ještě pracuji. Pokud si ji chceš zahrát, klikni sem ---->

LUNA (padá hvězda!)

17. srpna 2017 v 18:47 | Krushie |  Luna

Předem se hodně omlouvám, že teď nebyly články, ale nestíhala jsem to. Teď už doufám budou vycházet pravidelněji!

Čtvrtek 14. srpna
Milý deníčku,
dneska jsme si volali s Nikkem. Pozval mě na večer do kina na nějaký nový film "Piráti z karibiku". Netuším, co by to mohlo být, ale už se moc těším! S Nikkem bych šla klidně i na to nejnudnější představení jen proto, že bych byla s ním. Počkej chvíli, volá mě máma, že mi prý vystydne ovesná kaše.
Jo, takže kde jsme to skončili? Takže jak říkám, šla bych s ním prostě kamkoliv.
Po obědě se ještě musím stavit za Saikou, chtěla by mi představit svého nového kluka! Příjde mi, že Saika je chodící štěstí-neustále se jí něco daří, pořád se usmívá, nosí barevné oblečení, má barevné vlasy a někdy si dokonce dá do očí nějaké barevné kontaktní čočky (většinou totiž nosí průhledné, protože jí nesluší brýle)! Saika je prostě moje kamarádka, moje sestra a je prostě něco vellmi vzácného, co už nikde na světě nenajdeš, ani kdyby jsi chtěl sebevíc. A teď nevím proč, ale kdybych jí měla přiřadit ke kávě, vyberu si Latte. Protože je dobré a mám ho nejradši. Úplně nejradši.
Večer
Saičin kluk je super, jmenuje se Hiroshi a pochází až z Takikawy, to je na Hokkaidu. S rodiči se prý přestěhovali do Tokya teprve nedávno, ale se Saikou se seznámili na výměnném pobytu právě v Takikawě. Saika myslela, že už se nikdy neuvidí, ale před týdnem zjistila, že se přistěhovali sem. Jeho rodiče sem přijeli za prací, nebo tak něco.
A hádej co! Když jsem jim řekla, že jdeme s Nikkem do kina, řekli, že klidně půjdou taky! To bude super!
Pátek 15. srpna
Milý deníčku,
v kině to bylo super. Všichni jsme si sesedli vedle sebe-já vedle Saiky a Nikka, Saika vedle Hiroshiho. Saika na mě skoro celý film prskala popcorn. Ty jsme měli dva, protože nám dala prodavačka v bufetu nějakou slevu pro páry-XXXL kyblík za 250 jenů, za kterých bychom si koupili asi jen malé kafe.
Chci si ale Nikka udržet, takže se teď dva dny budu vymlouvat, že nemůžu a až zase potom s ním někam půjdu. Musí teď zjistit, že jeho kořist není tak lehké dostat a že mu teď utekla. Bude mu na mě totiž víc záležet. Pozval mě totiž do sushi baru u parku.
Výsledek obrázku pro sushi png
Sobota 16. srpna
Milý deníčku,
Dneska jsme šli se Saikou na aerobik, ať si to trochu obměníme. A hádej co! Potkali jsme tam Yoko, která se mi omlouvala, že s Takashim chodila jen proto, aby jsem začala žárlit. Vůbec jsem nechápala, proč vůbec chtěla abych žárlila, ale pak mi to sama řekla: "trávila jsi s ním daleko více času, než se mnou". Docela mě to zamrzelo, ale pak jsem vytáhla z kapsy polovinu srdcového magnetu, jehož druhou část měla Yoko. Přiložili jsme je k sobě: "kámošky? nejlepší!" Saika byla taky moc ráda, že se vše dalo do pořádku.
Najednou se mi však v hlavě mihla myšlenka. Ani ne na Yoko, ani na Nikka, ani na Saiku a už vůbec ne na Takashiho. Ale na jídlo. Jo, přesně tak, měla jsem děsnej hlad a tak jsem navrhla, "co kdyby jsme po cvičení zašli na pizzu"? Holky souhlasily, a tak se šlo.

Pro dnešní díl je to vše! Doufám, že se vám líbil.
PS.: A jestli jsi čestný člověk, prosím, nekopíruj moje dílo! Dala jsem si s tím fůru práce-musela jsem ho vymyslet, nakreslit obrázky a potom napsat tak, aby to dávalo smysl. PŘECE NECHCEŠ, ABY TĚ HRYZALO SVĚDOMÍ!

LUNA (Jak to všechno začalo)

14. srpna 2017 v 19:50 | Krushie |  Luna
  • Jméno.....Luna Sailorová
  • Věk.....16 let
  • Bydliště.....Tokyo
  • Foto:

Sobota 9. srpna
Milý deníčku.
Dneska jsem v parku potkala Yoko a asi má přítele. Za ruce se drželi kolem hodiny a půl a divím se, že se jim nezačaly poti. Muselo by to být nechutný. Když se loučili, zahlédla jsem jeho tvář a div jsem nebouchla vzteky: Jo, správně-TAKASHI! Teď jsem na oba šíleně naštvaná, je to moje nejlepší kamarádka a s Takashim chodím já! Tobě by asi taky nebylo moc do smíchu, kdyby tě TVŮJ přítel podváděl s TVOU nejlepší kamarádkou! Okamžitě jsem po Yoko chtěla vysvětlení, ale ta na mě hned vyjela, "co si to dovoluješ", nebo "teď s ním jsem zas já"! Všichni tam na nás koukali jako na pytel blech-totální trapas! A to jsem jí ještě kupovala lístky na Electric Knights... Prostě do slova a do písmene s oběma končím!
Neděle 10. srpna
Dneska za mnou přišel Takashi s tím, že je mu to moooooc líto. A co jsem mu na to řekla já? Podělal jsi to. Teď nebudeš mít ani Yoko, ani mě a ani nikoho jiného. Vůbec se divím, že jsem mu na ty jeho fígle skočila, kolik holek už takhle oblafnul? Tři? Pět?? Nebo snad deset???
Vyhodila jsem ho s tím, ať si jde za Yoko, že s ním končím. Celý večer jsem probrečela. Nesnáším ho, nesnáším Yoko!!!
Pondělí 11. srpna
Dneska jsem probrečela skoro celý den. V parku jsem ale potkala Saiku, která mi zvedla náladu. Řekla mi, že jí její kluk taky podváděl a že v tom nejsem sama. Kolik času s ním promarnila ona, kolik já a tak. Kde jsme všude spolu byli, kde byli oni... Hodně se mi ulevilo. Saika je moje hodně dobrá kamarádka, která mi nikdy nešlapala do zelí. Známe se skoro deset let, a nikdy jsme se nepohádaly. Dalo by se říct, že jsme jako sestry. Nebyla na mě naštvaná ani když jsem jí představila Yoko, mou "nejlepší" kamarádku. S Yoko jsem se seznámila vlastně dva roky po tom, co se Saikou, takže se nedá říct, že bych se s Yoko vůbec neznala.
Každopádně doufám, že se mi bude Takashi vyhýbat obloukem a že už mě konečně nechá na pokoji. Kdyby nebyl taková bezcitná svině, mohl mít alespoň jednu z nás. A už asi nemusím psát, že ho tak šíleně nenávidím. Šíleně, šíleně nenávidím. Šíleně, šíleně.
Úterý 12. srpna
Milý deníčku,
ani neuvěříš, co se mi dneska stalo! Saika mě seznámila s nejúžasnějším klukem všech dob! Je vysoký asi metr osmdesát, má tmavé vlasy a modré oči. Z jeho krásy se mi snad zatajil dech, a jak je pozorný! Prostě ideál! Jmenuje se Nikko a je prostě šíleně úžasný!
Středa 13. srpna
Milý deníčku,
Hádej, koho jsem dneska potkala v kavárně! Ano, byl tam Nikko a nějací jeho kamarádi. Hned mě uviděl a pozdravil, dokonce se mě zeptal, jestli si nechci sednout k nim ke stolu. Představil mi jeho partu, potom jsem se představila já. Byli všichni moc sympatičtí, prostě kluci jaksepatří. Zdrželi jsme se tam mnohem déle, než jsem původně chtěla-ze dvaceti minut se stalo čtyřicet, ze čtyřiceti hodina a když jsme všichni odcházeli, byli jsme tam asi dvě hodiny! Až parta Nikka odešla, Chtěla jsem taky odejít, ale Nikko mě zastavil a dal mi své číslo. Povídali jsme si ještě asi pět minut a pak mě odprovodil domů. Asi ho vážně miluju!
Pro dnešní díl je to vše! Doufám, že se vám líbil a že se vám líbily obrázky. Zítra budu doufat, že bude druhý díl!
PS.: A jestli jsi čestný člověk, prosím, nekopíruj moje dílo! Dala jsem si s tím fůru práce-musela jsem ho vymyslet, nakreslit obrázky a potom napsat tak, aby to dávalo smysl. PŘECE NECHCEŠ, ABY TĚ HRYZALO SVĚDOMÍ!

LUNA †

14. srpna 2017 v 12:33 | Krushie |  Luna

Ahoj všichni!

Už to bude skoro rok, co na blogu vyšel deník kompletně celý "Deník Toy Chicy" proto bych chtěla odstartovat úplně nový deník, který se bude jmenovat "LUNA †". 1.Díl vyjde již dnes a já doufám, že se vám bude celá série líbit!

Animované nadpisky pro tvůj blog!

4. srpna 2017 v 9:55 | Krushie |  Cute věci

Dnes tu mám něco neobvyklého-nadpisky ke zkopírování i pro tvůj blog, do mailu, prezentací... Mám tu různé kategorie, tak si stačí vybrat a zkopírovat

1. "Ahoj"


2. MENU

3. "info"
Neaktivita

3. srpna 2017 v 17:38 | Krushie |  Krasnaholka Magazín
Protože teď budu na táboře, nebudou v období od 5.8. do 13.8. vycházet ŽÁDNÉ články. Doufám, že vám to nijak nevadí. Pokud jo, napište do komentářů a připravím nějaké ČLÁNKY S PŘEDSTIHEM, které se automaticky publikují už v 7:30 ráno každý druhý den.

A mám tu i aktuální stav soutěže!

Počet přihlášených: 1
Přihlášeni: Valča ♥
Pokrok:
Snad vás to moc nerozhodilo!
Krushie