Co je důležité vědět

26. dubna 2017 v 15:30 | Krushie |  Krasnaholka Magazín
Ahoj, potřebovala bych vám něco říct o změnách a jiných věcech, které proběhnou, nebo vás informovat o problémech, které jsou douám dočasné.

Videa

Už asi víte, že videa ze záhadných důvodů na mém blogu přestaly fungovat. Na poskytovatele (blog.cz) jsem psala mail, ale odpoveď jsem ještě neobdržela. Doufám, že se to časem zpraví a že už videa konečně půjdou přehrát. Jako alternativu vám pod videa dám odkázky, které si po kliknutí jednoduše přehrajete.

Obrázky

Obrázky jsou dalším problémem, který blog souží. Bohužel vám na ně nemohu dát odkazy, takže se s tím budeme muset (prozatím) smířit. Je však štěstí, že to jsou obrázky asi jen u dvou článků, takže to není zas takový velký problém.

Ask-otázky a odpovědi

Na další týden chystám článek otázky a odpovědi, které točilo už hodně YouTuberů. Původně jsem to chtěla dát jako video, ale bohužel kvůli těmto problémům nemohu. Bude to teda formou článku. Už mi můžete psát do ZPRÁVY AUTOROVI otázky, které vám budu zodpovídat. Určitě už víte jak to chodí, takže pište :-) Pokud byste nevěděli, přihlašovat se nemusíte, jméno si klidně vymyslete :-D

Moje neaktivita

Pokud víte, tak jsem teď hodně neaktivní. Ale mám to teď fakt hodně těžké, končí školní rok a začíná to období testů. Vážně jich teď máme až nad hlavu, tak se to prosím snažte pochopit. Jsem taky jen člověk.

Změna režimu pro vydávání článků

Protože jsem často neaktivní, a články vůbec nevychází pravidelně, rozhodla jsem se, že změním režim vydávání článků. Budou vycházet:
Ve středy
O víkendech
Díky že jste četli a snad vás to nerozrušilo!
Krushie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama