1 rok už je tady náš blog

30. března 2017 v 14:34 | Krushie |  1 ROK

Konečně už je to tady! Blog se dočkal svého prvního roku od svého prvního zobrazení!

Já vám všem strašně moc děkuji, protože BEZ VÁS BY TOTO NEMOHLO BÝT! Nemohla jsem se tohoto dne dočkat a nemůžu uvěřit, že je to skutečnost. Otevřeme si šampaňské na počest!
Výsledek obrázku pro champagne gif

Začátky blogu

Začínala jsem úplně ze dna, jako 90% všech blogerů a UTuberů. Chtěla jsem něco dokázat, ze začátku pro hrstku lidí a vyšly první články. Ve škole se o tom dozvěděli až někdy kolem 15 článku, ale od spolužáků většinou jen hejty. Stejně si můj blog četli, tak nevím, proč vůbec hejtovali.
Když to nějakým způsobem shrnu, moje začátky byly velmi těžké a několikrát jsem s blogem chtěla skoncovat. Jsem teď moc ráda, že jsem to neudělala.

Vítejte na tomto blogu! Najdete zde Nápady, a rady do dívčího světa- Nevíte co to je, přesměrujte se zde: http://krasnaholka.simplesite.com/

Čauný!

Přesně toto byl první článek, který jsem vydala. Vždy mi to přijde tak nostalgické, až někdy uroním slzu. Je pěkné si zavzpomínat na základku a na krásné chvíle, ale vůbec asi nejkrásnější mi na tom přijde to, že je to něco jako setkat se po několika letech s dobrou kamarádkou. Nejvíce je mi do pláč z toho, že jsem nechala tuto krásnou stránku jen tak...
-------> KLIK
Byla vážně moc krásná, ale moc jsem s ní nenadělala. Tak jsem přešla tady...

Proč jsem začla blogovat

Řekla bych, že to byla taková náhoda-Jen tak si v PC kroužku programuju nějaký nesmysl a pak mě napadne, že si založím stránky. Bylo by asi bláznivé myslet si, že to dokážu v 11 letech naprogramovat sama, tak jsem si založila web na SIMPLESITE.COM. Lektor mě za to pochválil, že dělám něco navíc. Tak asi po 3 týdnech kamarádi z PC kroužku věděli, že bloguju. Můj blog pravidelně navštěvovali a hráli si na něm různé hry. Měla jsem z toho moc velkou radost, protože něco takového ještě nikdo z PC kroužku neudělal. Dalo by se říct, že jsem originál. Pak jsem přestoupila na gympl a s PC kroužkem jsem sekla.
Na gymplu se o blogu (o tomto) dozvěděli spolužáci, kteří se o tom dozvěděli a stránky si taky chtěli založit. Dodnes mě obviňují z toho, že blog můj není.
Když půjdeme ještě dál, už existuje stránka jednoho kluka z naší třídy. Je nic moc a vypustil ji předčasně (tak se mrkněte ------> KLIK) a už ji nikdy nedodělal,což mě ohromně mrzí. Mohl z toho být parádní třídní web, ale asi se mu jen nechtělo ho dodělat. Sice mu pomoc s programem chci nabídnout, ale bohužel b si to nenechal doříct a jen by řekl, že jsem špatná v programu.
Doufám, že bude sloužit ještě léta, dokud na něj kvůli starostem nezapomenu. Snad se stane nesmrtelným a budou si ho moc číst další generace. Za 20 let už klidně mohou být na trhu hodinky s dotykovým hologramem, ale já mám svůj blog stejně ráda i tak.

Poděkování Celysvet.cz a Bestpage.sk

Strašně děkuji těmto stránkám, že mi nabízí spoustu smajlíků, nadpisků, obrázků, metříků a dalších blbůstek pro můj, ale i tisíce dalších blogů zdarma. Sama jsem si zkusila takový gif vytvořit a jeden hloupý obrázek, který se pohybuje mi zabral zhruba 2 hodiny, takže to fakt není sranda. Určitě za těmito weby stojí fajn skupinka programátorů, kteří pracují na tom, aby byli co nejdokonalejší (weby). Takže moc moc jim děkuji, ale nejvíce
Jste ten největší poklad mého blogu, který už tu je přeci tak dlouho. Hodně štěstí a zdraví, blogísku!
Výsledek obrázku pro happy birthday gif

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Delli Delli | 30. března 2017 v 14:40 | Reagovat

Přeji pěkné výročí a Krushie, moc děkuji že bloguješ ;-) Jsi fakt úžasná a blog taky!!!

2 TakeDown#01 TakeDown#01 | 10. dubna 2017 v 19:40 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D Happy BIRTHDAY :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama