Říjen 2016

Kdyby to všechno bylo jinak, aneb stroj času

31. října 2016 v 15:41 | Krushie |  Téma týdne

Už jste někdy přemýšleli, co by se stalo, kdyby se dějiny odehrály jinak? Protože miluju dějepis, a docela mi jde (Nechci se tím nějak chlubit), tak se vám to teď pokusím vysvětlit, a nějak...Prostě čtěte, a dočtete se Výsledek obrázku pro emoji png
Představe si, že máte stroj času, a můžete cestovat kamkoliv chcete. Vytvořila jsem vám takový zábavný testíček, který je tak trochu mimo téma. Najít ho můžete zde.
Kdyby jsme nějakým způsobem mohli změnit dějiny, asi by to mělo, i nemělo dobrý vliv na budoucnost. Příklad: Kdyby jsme dali Slovanům kalkulačku, asi bychom se teď učili rovnice jako řeč.
Ale kdyby se odehrály jinak...

Dobrá změna dějin

Kdyby se dějiny změnily k lepšímu, třeba k tomu, že by nebyla 2 světová, možná bychom teď tak nenadávali na Němce, a nemysleli si o nich zlé. Ale zase bychom se nepoučili z hit******** hovadských činů (Není chyba malé h v tomto sprostém slově, bylo to hovado, které si ani nezaslouží velké písmeno ve jméně), a možná bychom se dneska ukrývali ve sklepech, místo toho, abyste teď pili čaj a četli můj blog Výsledek obrázku pro Emoji png

Špatná změna dějin

Ten příklad s hit***** by platil i tady, protože každá změna by nás nepoučila z chyb těch, kteří byli hovada, jako již zmiňnovaný hit***.

Škola je nuda...Ale bez ní...

Díky Marii Terezii se můžeme vzdělávat, a máme na to právo, dokonce povinnost.Jo, škola je pro mnohé z nás místo, kde se mučí, ale zase pak nezkončíme na ulici, jako někteří z nás, kteří se neučili...
Zato kdyby jsme Marii Terezii toto prohlášení nedopustili říct, možná by to mělo katastrofické následky, takže by možná hierarchie v čechách pokračovaly...A vzdělávat by se mohli jen bohatí, takže to berte tak, že škola je povinnost, a ač se vám do ní chce či nechce, musíte. No, jo. Mně se po ránu ani nechce vstávat
Takže ať jsou dějiny jakkoliv hnusné, už s tím nic nenaděláme!
Snad se vám můj článek líbil, a zítra další!
CS, Krushie!

Podpořte mně do autorského klubu!

30. října 2016 v 16:30 | Krushie |  The biggest ♥
Ano, o této ikonce jsem odjakživa snila. Autorský klub blogu si zaslouží čest, ale jestli tady (na můj blog) nikdo nechodí, ani to nemá cenu.
Ale zdá se mi nefér, že se tam hlásí přes 4.5 tisíce lidí a oni vzali jen 207 Plačící...
Takže jestli můj blog fakt poctivě čtete, tak mi to sem napište. Strašně vám budu celý život vděčná, a možná to do klubu jednou (třeba za rok) vyhoupneme
Jestli jste ochotni mi nabídnout výměnnou reklamu, určitě ji přijmu. Snad budou ostatní vědět, že do tohohle zapadákova někdo vůbec chodí.
Už jsem jim psala 2x, ale nikdo nezareagoval...
Proto vás prosím, jestli jste moji věrní čtenáři, že byste mi výměnnou dohodou pomohli.
Za to vytvořím blog na této adrese, kterou jsem již vymýšlela: http://www.sin-slavy-hrdinu.blog.cz/
A budou tam moji pomocníci. Jestli máte nápady na vylepšení mého blogu, klikněte na tokovou obálku se zavináčem v menu. Nebo jakýkoliv jiný kontakt!
Tak se prosím alespoň do komentů ozvěte.

Telefony byly lepší...

30. října 2016 v 10:33 | Krushie |  The biggest ♥

Telefony stále víc a víc šidí, lidé jsou na nich stále víc a víc závislí.

Výsledek obrázku pro Nokia 2007 png=>>>>> Toto jsme vyměnili za toto?!====>>>>Výsledek obrázku pro Iphone 6s
Bohatě lidem stačila třeba obyčejná NOKIA, která vydržela třeba 10 let. Ale proč jsme ji vyměnil za Drahé Smartphony, na kterých jsme se akorát stali závislími? Všechny společnosti pak chtěli dělat lepší mobily, lidi byli nenasytní a chtěli pořád lepší a lepší.
Tak hlasujte v anketě, který mobil by vám stačil!

Fnaf-celý příběh z HPD!

29. října 2016 v 16:12 | Krushie
Autor: Kristýna Gabrišová (JáS vyplazeným jazykem)
Obrázky: Google
Ahoj, dnes vám jako náhradu za včerejšek posílám celý příběh FNaF z deníku Chicy. Vše je mé dílo, je to smyšlené. Pokud se vám verze mého nápadu nelíbí, článek opusťte.
Je z mého blogu na HPD-prvního FNaF fanblogu v ČR!!! Vše originál ode mně ještě jednou Mrkající!
1.6.1989
Ahoj, milý deníčku. Dneska mi Foxy řekl, kde se dá ukrást pizza. Protože kuchyň v noci zavírají, aby tam s Freddym nechodili, chodí do pizzerie přes ulici. Musím to říct i Mangle a Bonniemu. Ti budou koukat!
2.6. 1989
To je super! Dneska jsem s kluky šla do té pizzerie, a hlídač nás nezajímal. Freddy ale řekl, že ta pizza s brokolicí, co tam někdy zapomenou na plotně je hnusná, ať si radši dám tu slaninovou. Mě ale moc nechutnala.
Vyhlédli jsme si největší stůl. Bonnie je nejrychlejší, tak se nabídl, že skočí i pro ostatní.
Hodovalo se. Golden Freddy se potom nabídl, že nějakou pizzu upeče. Čekali jsme asi 2 hodiny a Freddy nakonec prohlásil, že tak dlouho čekat nebude. Málem odešel, ale ve dveřích kuchyně stál Golden Freddy s asi dvoumetrovou pizzou.
Když si ukrojil několik kousků, všechny je zblajzl naráz. Potom šel asi na 10 minut do kuchyně. Když se vrátil, přinesl několik pizz, pro každého jednu.
To jsme si pochutnali!

3.6.1989
Konečně sobota! Restaurace zavřená, a tak jsme dneska chtěli jít zase někam na jídlo zdarma. Freddy řekl, že na proti do té pizzerie u Grace (tak se to jmenovalo) jít nemůžeme, protože je tam moc lidí hlavně v soboty.
Ale protože je to věčný nenažranec, věděl asi o všech Bufetech a restauracích v celém Hurricanu. ve skoro nejprázdnější čtvrti je prý restaurace, do které nikdo moc nechodí. Řekl: jeden hromadný jumpscare, a máme ji celou pro sebe.
Odpoledne
Takže jsme tam šli. Když jsme tam kanálovým potrubím došli, stál tam dědk s obracečkou (vypadal jak nějaký bezdomovec) a řekl: "Hoši, máme společnost!" A ze zadu se vynořili dva svalnáči s oholenýma hlavama a řekli: " Ty dětinký dětský roboti měli poslední procházku!" A chtěli se do nás vvrhnout. Freddy a Golden Freddy je však hravě zvládli. chytli je, vynesli ven a šup s nima do popelnice.
Dědek se potom usmál a řekl: "přejete si?" Freddy však jako vůdce party prohlásil: " 15x pizzu, colu, a velké hranolky. Platí Freddy Fazbears pizza. Nechte si to přijít složenkou" a kulišácky se podíval na dědu který ještě řek: "a nechcete ještě něco?" "plus žádné násilí." prohlásil Foxy. Tak jsme jedli a pili.

4.6. 1989
Ty jo! Já myslela, že ten Freddy je jenom nenažranec, ale že má i takové chytré ESO v rukávu jsem netušila.
Freddy dneska řekl, že se asi nikam na jídlo nepůjde. Strašně lilo a blýskalo se. Golden Freddy se ale teleportoval do kuchyně a přinesl nám alepoň kousek pizzy. Freddy si lehnul nna V.I.P. pohovku a pizzu snědl než bys řekl švec.
Jen se díval na prosklený strop a smutně přemýšlel nad včerejším jídlem.
5.5. 1989
Freddymu se včera nechtělo nic dělat. Když prší, tak strašně zleniví. To samé Mangle. Sedla si do rohu a začala si volat s Tangle, že má přijít.
Tak tu byla úplná divočina. Ty dvě se už půl roku neviděly.
Mezi nimi byl ale zásadní rozdíl- Tangle byla pohromadě, a Mangle spíš už dlouho připomíná jen hromadu šrotu.
Tangle se hned začala Mangle vyptávat, co všechno se změnilo. Když si povídaly, Mangle si ani nevšimla, že Tangle pořád chodí tam, kam Freddy. Freddy si toho ale několikrát všiml.
Zpočátku si myslel, že je to jen náhoda, ale pak se jí zeptal, proč pořád chodí za ním. Tangle mu vysvětlila, že je to jen asi náhoda, nebo tak něco. Freddy se podíval na Mangle, ale ta jen v rukou Tangle pokrčila rameny.
Byl z toho zmatený a tak si radši sedl na zem. Po chvíli se vzpamatoval a tak odešel.
Pořád mu hloubalo hlavou proč pořád Tangle potkává, a proč Mangle neví co se děje.
Večer Tangle odešla. Freddy si oddechl, a v klidu šel spát.

6.6. 1989
Dneska už se Freddymu ulevilo. Nejen že Tangle odešla, ale odnesla si s sebou i všechen ten úterní stres, ale také plakáty s Freddym. Když přišla kontrola na prohlídku restaurace, zda se v ní může jíst, byli překvapeni, že plakáty s Freddym zmizely.
Byl o divný den. Ale Foxy se Freddymu nabídl, že ho nakreslí. Já jsem zatím procházela místností s obrazy a byla jsem překvapena, že zde visí nějaký nový obraz. Prohlížela jsem si ho důkladně; ze všech stran.
Vůbec jsem si ale nevšimla, že na zemi je pizza. Bruslila jsem na ní až na konec chodby, kdy mě pak chytil Bonnie.
Dívali jsme se na ten obraz, a opět se mi na nohu nalepila pizza. Štítivě jsem ji sundala, ale pak jsem zaslechla Foxyho, který nadává, že se Freddy hýbe a neumí stát s pizzou na jednom místě.
"Buď ji sníš, spadne ti na zem a nebo se pohneš! S tebou to nejde!"
Když jsme přišli, Foxy odhodil svůj Baret na zem, a uraženě odešel, protože se mu tam připletly nežádoucí živly.
Dneska šel ze suterénu slyšet podivný šramot. Chrastilo to, bouchalo a ani už nevím co to dělalo. Byla to prostě slitina zvuků a chraplání, které sílilo a sílilo.
Když jsem se tam šla podívat, měla jsem štěstí, že mě to nestáhlo k sobě do nejtemnějšího rohu restaurace. Šly vidět jen zářící rudé oči. Znám sice spousty hororů, ale tohle byl asi bestseller v hororech.
A ještě něco: Smrdělo to tam víc, než místní chlapské záchodky. Asi to mělo nějakou zbraň, protože tam byla rozdrápaná podlaha. Vlk? Ne. Ti v Nebrasce nejsou, alespoň myslím.

8.6.1989
Kluci za námi zašli, ať tu trochu uklidíme. Poslal pro ně Golden Freddy. Zdělila jsem mu to a on věděl kdo to je. Je to Spring Bonnie, jeho kamarád, který byl zahrabaný někde ve šrotu pizzerie.
Klukům se ale absolutně nechtělo uklízet. Freddy mi ale dost pomohl: posbíral pizzu ze země, zametl konfety, atd...
Večer Golden Freddy zaletěl do sklepa pro našeho hosta. Čekali jsme podezřele dlouho, ale návštěvník potom přišel sám. Totálně smrděl, a byl samej šrám! Ukázal na Bonnieho a Freddyho, jako že ho mají obsloužit: "Přines mi limonádu! Ne ty, ale ten králík... Jo, ty! A medvěde, vylešti mi nohy!" Freddy se ho zeptal proč, že si nemůže zajít do sprchy, ale Spring Bonnie ho odbyl a ukázal na špinavý, krvavý hadr: "Na to mám šahat? Prosím vás, alespoň ho přeperte!" Spring Bonnie mu ale na to odpověděl: "Nejsem Spring Bonnie! Odteď jsem Springtrap!" a praštil ho po hlavě.
Potom se sehnul pro jeho klobouk a dal si ho na hlavu: "a teď vám velím já!" Zeptala jsem se ho, kde se poděl Golden Freddy, ale on mě odbyl, že zná jen Fredbeara z Fredbears fammilly diner a že žádného ufňukánka co se jmenuje Golden Freddy nezná.

9.6.1989
Freddy se už konečně probral! Chica mu pořád na hlavu dávala obklady a dělala vše, aby se probral.
Ten říkal, že mu o Springtrapovi říkal Purple Freddy a Golden Freddy prý leží ve skepě. Zvedl se a šel ke dveřím. Bonnie mu ale řekl, že je tam Springtrap zamkl a do sklepa se nedostanou.
Potom následovala asi hodinová debata o Shadow Freddym a pak se přidal i Bonnie, že má zná taky jednu záhadnou postavu: Shadow Bonnieho.
Oni jim prý v poslední době sdělují, že ve sklepě je něco v nepořádku. Můžou je vidět jen oni a často jim to nikdo nevěří.
. Shadow Freddy
Shadow Bonnie
9.6.1989

Springtrap se nevzdaloval ode dveří ještě asi 2 hodiny. Najednou však dostal hlad a odešel. Bonnie v tu ráno vytáhl své eso z rukávu a poručil ostatním, co mají dělat. S Foxym vyšli oknem ven, v koutě totiž ležel hasák, kterým Freddy ze zlosti rozbil okno.

Když se tak Bonnie a Foxy plížili uličkou, najednou je zaslechly malé děti, které měli objednanou oslavu v pizzerii.

Objaly roboty a chtěli podpis. Ti jim ale vysvětlili, že teď musí spěchat, aby otevřeli. Děti se na sebe podívaly, že roboti nemohou mít majetek, ale pak usoudili, že personál může být v čudu.

Springtrap mezitím přišel a zeptal se: "Jste tam všichni, vy ufňukánci?" Chica odpověděla hlubším hlasem: "Jo, tady Bonnie, Chica," odpověděla svým hlasem, "Freddy a..." "Foxy!" Vykřikla Chica tím největším chraplákem, jaký dokázala. Králík usoudil, že jsou tam všichni, a že je nechá být. Pak ale Chica začla nadávat: "Sakra, Freddy! Já ti uvalím takovou, že..." "Medvěd se na ní koukl a tiše řekl: "Co jako děláš?!" "Nech to na mně!" Řekla Chica, a začala nadávat zase.

Freddy usoudil, že má plán, a připojil se: "Já bych ti nikdy nevyčítal ten rozbitej mobil!" "Jo?! A co bylo to s tou lampou?!" Zanadávala Chica. "Freddy uslyšel cvaknutí zámku, a tak si začli nadávat ještě víc.

Springtrap vešel dovnitř a Freddy ho hned bouchl hasákem do hlavy: "To ho aspoň na hodinu omráčí!"

Freddy a Chica šli otevřít dveře a Bonnie s Foxym vklouzli dovnitř. Vzpomněli si ale, že někde musí věznit Mangle. Foxy už bez ní nemohl vydržet.

10.6.1989

Ze sklepa šly slyšet hlasy, a tak se tam šli všichni čtyři podívat. Po noci strávené na záchodech jim to přišlo jako úleva.

Jak sešli schody, viděli v rohu svázaného Golden Freddyho a Mangle. Mangle neměla kožich a jedno oko. Foxy lano svým hákem roztrhl a osvobodil je. Pak objal Mangle.

V tom Freddy uslyšel z místnosti náhradních dílů zlověstný křík.

"Springtrap!" Zařvala Mangle, a v panice vylezla na strop. "Tý jó..." žasli nad tím ostatní.

Mangle pak po stropě utekla nahoru, a vyhlídla, zda jsou v bezpečí. Ne, nebyli, řítil se na ně Springtrap a Mangle mu ze strachu vyškrábala oči. Springtrapovi mezitím vytekl olej, a už se nemohl hýbat.

"Golden Freddy! Fredbeare! Pomoz mi! Co jste mi to udělali! Brácho, jsem troska! Copak to nevidíš?" Freddy Vzal do ruky plech, a chtěl se Springtrapem jednou provždy zkoncovat. V tom mu ale Golden Freddy ten plech vyrval, a přesekl mu ruku.

"Mému bratrovi jste uškodili dost. Teď je čas, abych já uškodil vám!!!!"

Bonnie ale namítal, že je to zrada a že s tím nesouhlasí, protože Springtrap jim přece uškodil vím, než oni jemu.

"Byl to můj bratr! Nesnesu, když ho vydím takhle trpět a umírat! Můžete za to vy! BYL TO MŮJ BRATR!" Zakřičel Fredbear a vrhl se na ostalní. Foxy s ním ale bojoval. Prohrál, a už nevstal. Nakonec zbyl jen Freddy. I přesto, že měl jen jednu ruku svého bratrance porazil a...už mu nezbyl nikdo. Byl z toho zklamaný a už ani neznal radost. Viděla jsem vše, i to, jak si na trubky pověsil drát a ukončil vše, co začal, i nedokončil.

Díky moc za přečtení článku a mému blogu na HPD. Můžete si ho prohlédnout celý kliknutím na Freddyho v menu (hnědý medvěd) a přesměruje vás to tam.

Díky, Krushie!


Vyřazovačka-Cute panenky ♥

29. října 2016 v 15:55 | Krushie |  Soutěže a hry

Dneska to bude trochu jiný téma. Dnes začneme vyřazovačku! Bude každé pondělí a středu, a začíná dnes! Do podělka potřebuji hlasy pro nějakou panenku tady odsud, a tu vyřadím. Vyhraje ta, která zbyde. Mezitím samozřejmě budou i jiné články, takže nebojte!
  1. Výsledek obrázku pro Cute dolls
  2. Výsledek obrázku pro Cute dolls
  3. Výsledek obrázku pro Cute dolls
  4. Výsledek obrázku pro Cute dolls
Obrázky-Google

Funkčí Cheat na My Talking Angelu

26. října 2016 v 11:26 | Krushie |  Krasnaholka Magazín
Shlédni toto video a podívej se, jak na Angele cheatovat!
Skutečně funguje, můžete to i sami zkusit!

Nový publikační plán!

25. října 2016 v 18:14 | Krushie |  Krasnaholka Magazín
Ahoj lidi. Všimli jste si, že nějaký ten čas vydávám články každý den? No, potřebovalo to změnu, protože maximálně jeden článek za týden byl strašně málo! Proto budu každý den vydávat článek, a kdyby jste chtěli, můžete mi poslat zprávu kliknutím na ikonku zavináče @, nebo prostřednictvím zprávy autorovi. Váš web naoplátku zveřejním u sebe: Vložím tady odkaz a moc bych vám byla vděčná za podporu!
Děkuji, Krushie!

Svět je jen naše fantazie

25. října 2016 v 15:00 | Krushie

Ahoj, po dlouhé době je tu zase téma týdne, a v našem případě to bude obráceno na to, jak mozek vnímá svět.

V těchto abstrakcích budete moct vidět cokoliv, co si jen představíte!
Výsledek obrázku pro Abstraktní skvrnyJá vidím zelené dítě s červeným trikem. A co vy?

Co vidíte v těchto animovaných písmenech?Výsledek obrázku pro Abstraktní skvrny Tady jsou rty...nebo nejsou?

I optické klamy jsou jen fantazie. Naše oči nejsou dokonalé, a tak to chce mozek zrealizovat. No, ale moc dobře to teda neudělal!
Výsledek obrázku pro optické klamy
Zdají se vám barvy čtverečků A a B odlišné? Jste na omylu! Ve skutečnosti jsou úplně stejné!
Výsledek obrázku pro optické klamy Když se podíváte pozorně, uvidíte 2 kryjící se trojúhelníky. To vás ale dostalo, že?

Výsledek obrázku pro optické klamy
Všechno se vlní!!!! Ne, ve skutečnosti jen obrácenost a černo-bílé obtáhnutí zbůsobuje vlny Mrkající
Výsledek obrázku pro optické klamy
Takový prázdný pokoj...nebo krychle?
Tak, to by bylo pro dnešní článek vše. Doufám že jste se pořádně pobavili!

Malá Fatra-pohádkový kraj

22. října 2016 v 19:01 | Krushie |  Téma týdne

Malá Fatra je nedaleko Moravskoslezského kraje, a jsou to nádherné hory.

Zrovna jsem tam na dovolené, a máme se pěkně!


Výsledek obrázku pro malá fatra
V Malé fatře můžete zahlédnout lidi různých národností! My jsme třeba dneska v hotelu Diery zahlédly angličany, kteří seděli nedaleko nás.
Jako tůru bych doporučovala Janošíkovy diery, byli jsme tam mnohokrát, a je to vážně krásné. Podle legendy se zde proháněl slavný Jánošík před davy běsnících lidí.
Výsledek obrázku pro Socha Jánošík png foto sochy Jánošíka v Terchové.
Výlet po městečku Terchová je také krásný, můžete se stavit i k této úchvatné soše! Nedaleko se nachází i několik hotelů.
Je to prostě pěkný kraj, a doporučuji všem krásný výlet kdekoliv v Malé fatře!

Cute zvířátka 2-pejsci

19. října 2016 v 15:27 | Krush |  Cute věci
Dnes je to zase cute článek. Dnes jsou to ale zase pejsci!
Výsledek obrázku pro png pharaoh hound Cute faraonek Výsledek obrázku pro Emoji png

Výsledek obrázku pro png mops Mopsíček Výsledek obrázku pro Emoji png

Výsledek obrázku pro png yorkshireJorkšírek Výsledek obrázku pro Emoji png

Výsledek obrázku pro png labradorLabradoreček Výsledek obrázku pro Emoji png
Tak, toto byli zase pejsci! Jak vkládat do malování máte u králíčků!
Děkuji obrázkům google! Výsledek obrázku pro PNG google logo