Jak na Eosy...

1. dubna 2016 v 8:59 | Krush |  Rady pro krásu

Jak na Fake eosy... Co obsahují?

Značka Eos (evolution of smoth) Přišla s krásným balzámem eos. Malé firmy věděly, že na něm zbohatnou, no a tak vzniknul fake eos.
.
Tady jsem vám pro srovnání dala obrázek. Jak si můžete všimnout, Fake má víko moc u sebe, zatímco ten normální tam má mezírku.
Jak jsem Vám už ukazovala na mé druhé stránce, Ve videu od Týnuš Třešničková (neviděli jste? Koukněte se: https://www.youtube.com/watch?v=PnZR8gOPy08).
Sama jsem se setkala s Fakem, sestřence z něj balzám odpadnul...
V naší třídě jsou hodně populární, jeden jsem dala k narozeninám kamarádce, a šlo mi o to, aby nebyl fake. Podařilo se mi pro ni sehnat limitovaný, v tetě je seženete asi nejlépe.
Týnuš Třešničková dodává: Když vám přijde Fake, myslíte si že to je kvalitní...
Tak, tady máte videjko Rozpačitý- sami se koukněte a porovnejte, jestli ušetřit peníze a riskovat zdraví, nebo platit více za kvalitu...

No nic, tak ahoj, Vaše Krush!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MarfaKils MarfaKils | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 21:51 | Reagovat

Update skin, plastic wrinkles without jabs and procedures is available to everyone. Chemical elements remove components of old cells. Epidermis swiftly is updated. A face without wrinkles and signs of acne. Significant improvement of the external appearance of the skin. Rejuvenation, plastic, removal wrinkles are guaranteed.
make chemical peeling started by German workers in the 19th century. Since then, safety procedures increased several times. Result can purchase and household conditions. Epidermis becomes smooth and light, without wrinkles, redness.
<a href=http://chemicalpeel.in/detailed-chemical-peel-aftercare-instructions>chemical peel aftercare instructions</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama